Slevomat.cz - wellnes pobyty

Wellness pobyty na Slevomatu

Slevomat.cz - wellnes pobyty

Příjemný pobyt ve dvou si nemusíte koupit za plnou cenu. Za úplně stejných podmínek a s welcome drinkem budete mít vše o 50 %, 60 % nebo třeba 70 % levnější. Zřiďte si pobyt v klidu přes Slevomat a zjistíte, že ceny mohou být víc než nízké.

Zakoupíte-li si na Slevomatu wellnes pobyt pro dva, můžete se těšit na zážitek, který vás nadchne a okouzlí. Proč na sobě šetřit, když je vše tak levné. Běžný pobyt vyjde na 3 krásné a romantické dny běžně za 6.000 Kč. Vy však pojedete za méně než polovinu. Za takové peníze ani doma nevyžijete. A to není všechno. Pod 3.000 Kč je v ceně ještě mnoho dalších příjemných aktivit.

Vyberte si

Poukazy na slevy mizí velice rychle. Kdo by také nechtěl využít příjemný odpočinek, který polechtá na duši a nechá zapomenout na těžkosti všedního života. Výběr je obrovský. Za pakatel můžete jet rybařit do Jižních Čech, navštívit staré památky nebo si zavzpomínat v kraji svého dětství. V ceně je nejen vzpomínaný uvítací nápoj, který rozproudí krev, ale také několik překvapení.

Další služby

Když si vyberete včas, než budou poukazy rozprodány, přes Slevomat si wellnes pobyty zajistíte pěkný víkend a můžete očekávat ještě další slevy. V ceně bývá společná večeře a samozřejmostí jsou snídaně formou švédského stolu. K dispozici je sauna a bazén s vyhřívanou vodou. Každé slušné zařízení má fitnes, kde budete vítaným hostem opět bez placení. Neplaťte nic. Slevomat wellnes pobyty pro dva znamená ještě mnoho dalších příjemných chvil, které vás nebudou stát ani korunu.

Slevové automaty šetří

Proč si pořizovat drahé dovolené, když se Slevomatem wellnes pobyty pro dva pořídíte za minimální částku. A můžete si vybrat z velké a ověřené nabídky. Každý inzerent je testován zákazníky a prověřován. Slevy jsou skutečně vypočtené z běžných cen. Za méně než polovinu původní ceny získáváte skutečně unikátní a neopakovatelný pobyt. Využijte slevy, ať máte to nejlepší za co nejméně. Víc platí jen ten, kdo nezná kvalitu a jistotu nabídek ve Slevomatu.
Další témata:

Zboží cz. - porovnání cen jednoduše a pohodlně
Slevomat wellnes pobyty pro dva
Nejlevnější sodastream v akci